Kolonie w siodle

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
#1
Cześć! Moja córka uwielbia konie i rozważam zapisanie jej na kolonie „w siodle”. Z opisu programu Kogis https://www.kogis.pl/s/kolonie-w-siodle/  wynika, że zajęć jeździeckich jest całkiem sporo, dlatego zastanawiam się, czy taki plan nie okaże się zbyt wymagający. Czy dzieci dobrze radzą sobie z tak intensywnym programem?
Odpowiedz
#1
Cześć! Moja córka uwielbia konie i rozważam zapisanie jej na kolonie „w siodle”. Z opisu programu Kogis https://www.kogis.pl/s/kolonie-w-siodle/  wynika, że zajęć jeździeckich jest całkiem sporo, dlatego zastanawiam się, czy taki plan nie okaże się zbyt wymagający. Czy dzieci dobrze radzą sobie z tak intensywnym programem?
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Kolonie w siodle - przez Inup - 05-17-2026, 05:07 PM
RE: Kolonie w siodle - przez Outnep - 05-17-2026, 05:08 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości