Kuźnia Liderów

Pełna wersja: Nadmiar cukru w organizmie - typowe objawy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dzień dobry! Jakie objawy są typowe dla nadmiaru cukru w organizmie?
Charakterystyczne objawy dla nadmiaru cukru w organizmie to:
- odczuwanie ciągłego zmęczenia, brak energii,
- poirytowanie,
- zwiększenie masy ciała,
- pogorszenie wyglądu cery (np. pojawienie się trądziku),
- bóle stawów,
- bezsenność,
- próchnica,
- problemy z odpowiednim stopniem skupienia się.
Więcej o symptomach wskazujących na nadmiar cukru w organizmie można poczytać tutaj: https://bartfan.eu/smaczne-produkty-bez-...swiadomie/
Na wskazanej stronie internetowej można także znaleźć rady dotyczącego tego, jak ustrzec się przed nadmiernym udziałem cukru w bilansie energetycznym.