Kuźnia Liderów

Pełna wersja: Implanty zębowe - czy warto?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dzień dobry! Jak myślicie, czy warto zdecydować się na implanty zębowe?
Myślę, że jak najbardziej warto. Przemawiają za tym choćby następujące zalety implantów zębowych:
- polepszają szeroko pojętą jakość życia,
- w kwestii wizualnej nie ustępują niczym naturalnym zębom,
- łatwo się je czyści,
- są niezwykle trwałym rozwiązaniem (nie tak rzadko zdarza się, że dożywotnim),
- nie powodują odleżyn, co często ma miejsce np. w przypadku protez,
- ograniczają zaniki kostne.
Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji na temat zalet implantów zębowych, koniecznie zapoznaj się z treściami zawartymi na stronie http://tarnoviadent.pl/