Dzień dobry! Mam wrażenie, że utknęłam w rutynie. Codziennie te same czynności, zero ekscytacji, wszystko mnie nudzi i nic mnie nie cieszy. Czy to wystarczający powód, żeby pójść na coaching motywacyjny?
Zdecydowanie tak. Rutyna może być komfortowa, ale tylko wtedy, gdy daje poczucie bezpieczeństwa. Jeśli jednak zaczyna rodzić frustrację i zobojętnienie, to sygnał ostrzegawczy. Coaching motywacyjny może pomóc Ci wyznaczyć nowe priorytety i cele, które na nowo nadadzą sens Twoim działaniom i wyrwą Cię z tego emocjonalnego letargu. Po zdecydowanie więcej informacji zapraszam pod ten adres internetowy:
https://www.c3l.pl/coaching-motywacyjny-...trzebowac/