Kuźnia Liderów

Pełna wersja: Abonament w Termach BUKOVINA - warto?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hej! Zastanawiam się nad wykupieniem abonamentu 10 wejść do Term BUKOVINA. Mieszkam w Nowym Targu, więc mam blisko. Czy ktoś korzystał i może powiedzieć, czy to się opłaca?
Ja mam już trzeci taki abonament z rzędu – mega się opłaca, jeśli chodzisz przynajmniej 2-3 razy w tygodniu. Każde wejście wychodzi taniej niż standardowy bilet 3-godzinny, a jeszcze masz jedno wejście do saun za darmo przy każdej wizycie. Dla lokalnych super opcja. Po więcej informacji zapraszam tu: https://www.termybukovina.pl/blog/abonam...dla-ciebie
Też polecam! Ja z mężem korzystaliśmy z abonamentu 20 wejść w trakcie urlopu. Wychodziło taniej niż codzienne bilety, no i nie trzeba za każdym razem stać w kolejce do kasy. Fajnie, że można doładować kartę później.