Kuźnia Liderów

Pełna wersja: Problemy z wywozem odpadów budowlanych - jak sobie z tym poradzić?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Zakończyłem budowę domu i mam teraz całe mnóstwo odpadów budowlanych, gruz i resztki materiałów. Gdzie mogę to legalnie wywieźć i jak to zrobić? Może ktoś z Was ma doświadczenie w tej kwestii?
Miałem podobny problem i postawiłem na wynajem kontenera. Firma, która zajmuje się wywozem odpadów, dostarcza kontener, odbiera go, a potem zajmuje się legalną utylizacją i recyklingiem. Żadnych problemów z wysypiskami, wszystko przebiega zgodnie z przepisami. A co najważniejsze – nie muszę się martwić o segregację śmieci, wszystko wrzucam do jednego kontenera. Temat szerzej opisany jest, jakby co, tutaj: https://koliber-dg.pl/oferta/wysypisko-s...padow.html