Kuźnia Liderów

Pełna wersja: Czy Olivina Park to dobre miejsce na zimowy wyjazd?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dzień dobry! Sprawa ma się tak, że planuję wyjazd nad morze zimą i zastanawiam się, czy Olivina Park to dobry wybór w tym okresie. Był tam ktoś zimą? Z niecierpliwością czekam tutaj na Wasze opinie!
Tak, byłam w grudniu! Domki są świetnie ogrzewane, a wieczory z herbatą na tarasie – bezcenne. Do tego spacery zimową plażą z moim goldenem to najlepszy relaks.
Ja też polecam zimowe wyjazdy nad Bałtyk! W Olivina Park jest przyjemnie ciepło, a dodatkowo można skorzystać ze SPA w Amber Park. Jak coś, to zdecydowanie więcej o Olivina Park idzie się dowiedzieć z łam tego serwisu internetowego: https://olivinapark.pl/aktualnosci/nocle...pilami-155