Cześć, sprawa klaruje się w ten sposób, że planujemy z rodziną wyjazd na Podhale i zastanawiamy się nad termami. Które kompleksy polecacie? Słyszałem, że Termy BUKOVINA są świetne, ale może warto rozważyć coś innego?
Zdecydowanie Termy BUKOVINA! Byliśmy tam w zeszłym roku i dzieciaki miały frajdę na zjeżdżalniach, a my odpoczywaliśmy w jacuzzi. Super jest też to, że można korzystać z saun – szczególnie polecam „Łozpolono Maryna”. W razie gdybyś czuł potrzebę dowiedzenia się czegoś więcej o tym kompleksie termalnym, po prostu zapoznaj się z treściami zawartymi na tej stronie internetowej:
https://www.termybukovina.pl/blog/gdzie-...na-podhale . Miłej lektury!